top of page

"הבית הינו סטאטי אבל החיים דינאמיים"

ואנשים נקראים לבצע שינויים מבניים על מנת להכיל את השינויים בחייהם.

 

האנושיות, החוכמה, היסודיות והמקצועיות של שרית הן פשוט יוצאי דופן.

בכל שלבים של השיפוץ החל מבירור ראשוני, דרך תכנונים, בחירות פרטים, ביצוע בשטח, שלבי סיום ונגיעות אחרונות הרגשתי לגמרי בטוחה- שרית זכרה תמיד את כל הפרטים, הייתה שם להתייעצויות וקבלת החלטות בכל המצבים.

שרית ידעה להתחשב באופי הייחודי של כל דרי הבית והתוצאה הסופית יצאה מדויקת להפליא עבור המשפחה כולה ועבור כל בן משפחה בפרט.

הרגשתי גם את היכולת של שרית להתוות קו בבטחון ומקצועיות יחד עם הקשבה מקסימלית לצרכים העדפות שלי.

אני מברכת על כך שזכינו בשרית והודות לה אני מתחילה כל יום בהודיה כשאני מתעוררת לתוך הבית המדהים שלי, אני מודה על כך בלב מלא הוכרה כל פעם מחדש.

 2021 השיפוץ הוא תהליך עם פוטנציאל לכל מיני חוויות והודות לשרית עבורי זה היה תהליך מעצים, מרגש, משמח ומספק. ג'.ר

לאחר שנים ארוכות, מלוות נסיונות אין קץ לשפץ את דירתי,

כולל מפגשים עם אדריכל ידוע, הפרויקט לא הצליח להתרומם. תסכולי היה רב וקשה...עד שהכרתי את שרית!

מרגע הכרותינו הפרויקט קרם עור וגידים ברצף עד לסיומו המלא.  ההחלטות והבחירות הלא פשוטות עבורי במיוחד, היו מלוות בסבלנות וסובלנות,

מותאמות לי אישית ולא על פי קונספט אופנתי כלשהוא.

ניהול משא ומתן  מול קבלנים וספקים היה אסרטיבי ונעים גם כשהיה צורך להסיר את  הכפפות והיה לא פעם. החריצות וההתמסרות של שרית מלווה במעורבותה האישית  כאילו  מדובר בבניית ביתה שלה.

זכיתי להפוך דירה מיושנת וצפופה, למעוצבת ומרהיבה, מרווחת מדליקה ומזמינה, ומעל הכל, זכיתי במתנה נדירה- חברת נפש לכל החיים.

השיפוץ אמנם הסתיים לפני כשנה אך החגיגה עדין נמשכת. תודה רבה וקידה מקרב לב. א.א. 2017

מעצבת הפנים שרית ספירו עשתה עבודה נפלאה בשיפוץ טוטלי של דירתי בשכונת בבלי, תל אביב . הפרוייקט היה בעייתי ודרש הרבה דמיון, הרבה דיוק, הרבה סבלנות והרבה תשומת לב לרצונותי. עבדנו יחד כצוות, ושרית עזרה לי בכל פרט ופרט של הפרוייקט. התוצאה היתה באמת מהממת וכל מי שנכנס לדירה מרגיש התפעמות. תודה רבה לך שרית. א.ב. 2016

""שרית, אני רוצה להודות לך על רעיונותיך עצותיך למימוש שינוי דירתי הקטנה והישנה ולקבל תחושה של רווחה וחדשנות. הרבה  תודה."א.פ. 2016

"העבודה עם שרית היתה חוויה יוצאת דופן, שבסופה קיבלתי את הבית המיוחד שרציתי וגם נהניתי מהתהליך.

שרית מביאה ניסיון ומקצוענות חסרת פשרות לצד פתרונות יצירתיים ומקוריים, תוך התאמה מקסימלית וקשב רב לצרכים של הלקוח,

בסבלנות אינסופית. יש לה טביעת עין ייחודית, ידע עשיר ושיק אירופאי נדיר שמאפשרים ליצור תוצאה מעניינת ומקורית מבלי ליפול לקלישאות,

תוך שמירה על ניהול תקציב נכון. בזכות היחס האישי למדתי המון  ונהניתי מכל רגע." ק.ש. 2013

"אני לא אשכח את המפגש הראשון שלי עם שרית. היא משדרת כזו שלוות נפש ועדינות. ברגע שרואים אותה, נרגעים.  הכל יהיה בסדר.

שרית השקיעה בי את מלוא תשומת הלב. הייתה זמינה בכל שניה לשאלות והתייעצויות. היא הכינה עשרות הדמיות עבורי עד שמצאנו את הסידור הנכון.

יש לה רעיונות יצירתיים להפליא ומגוונים . היא גם יודעת לכוון לטעמים שונים. היא תמיד פתוחה לבחון רעיונות שלך, היא זורמת עם זה ומשפרת את הרעיון. 
היא השקיעה בי שעות על גבי שעות בחיפוש רהיטים ותאורה. וכמה יפה זה יצא בסוף וואי וואי. היא פשוט נשמה טובה ותמיד נכונה לעזור. 

אני מודה לך.באהבה" צ.ד. 2012

"המלצה חמה הגעתי למעצבת פנים שרית ספירו בהמלצת מכר המכיר ומוקיר איכות ויופי. פגשתי את שרית והתרשמתי עמוקות מהמקצועיות, רגישות והקשבה לרחשי לבי. שרית בעלת תרבות והשכלה אירופאית, פרפקציוניסטית בכל תהליך העבודה. שרית משקיעה רבות בפרויקט עד לסיום המשביע רצון. שמחתי להכיר אשת מקצועה ברמה גבוהה, הוגנת, מעודנת, רצינית ואדם. ברגשי כבוד והצלחה." ח.ר. 2012

 

 

bottom of page