"הבית הינו סטאטי אבל החיים דינאמיים"

ואנשים נקראים לבצע שינויים מבניים על מנת להכיל את השינויים בחייהם.

 

"העבודה עם שרית היתה חוויה יוצאת דופן, שבסופה קיבלתי את הבית המיוחד שרציתי וגם נהניתי מהתהליך.

שרית מביאה ניסיון ומקצוענות חסרת פשרות לצד פתרונות יצירתיים ומקוריים, תוך התאמה מקסימלית וקשב רב לצרכים של הלקוח,

בסבלנות אינסופית. יש לה טביעת עין ייחודית, ידע עשיר ושיק אירופאי נדיר שמאפשרים ליצור תוצאה מעניינת ומקורית מבלי ליפול לקלישאות,

תוך שמירה על ניהול תקציב נכון. בזכות היחס האישי למדתי המון  ונהניתי מכל רגע." ק.ש.

מעצבת הפנים שרית ספירו עשתה עבודה נפלאה בשיפוץ טוטלי של דירתי בשכונת בבלי, תל אביב . הפרוייקט היה בעייתי ודרש הרבה דמיון, הרבה דיוק, הרבה סבלנות והרבה תשומת לב לרצונותי. עבדנו יחד כצוות, ושרית עזרה לי בכל פרט ופרט של הפרוייקט. התוצאה היתה באמת מהממת וכל מי שנכנס לדירה מרגיש התפעמות. תודה רבה לך שרית. א.ב.

לאחר שנים ארוכות, מלוות נסיונות אין קץ לשפץ את דירתי,

כולל מפגשים עם אדריכל ידוע, הפרויקט לא הצליח להתרומם. תסכולי היה רב וקשה...עד שהכרתי את שרית!

מרגע הכרותינו הפרויקט קרם עור וגידים ברצף עד לסיומו המלא.  ההחלטות והבחירות הלא פשוטות עבורי במיוחד, היו מלוות בסבלנות וסובלנות,

מותאמות לי אישית ולא על פי קונספט אופנתי כלשהוא.

ניהול משא ומתן  מול קבלנים וספקים היה אסרטיבי ונעים גם כשהיה צורך להסיר את  הכפפות והיה לא פעם. החריצות וההתמסרות של שרית מלווה במעורבותה האישית  כאילו  מדובר בבניית ביתה שלה.

זכיתי להפוך דירה מיושנת וצפופה, למעוצבת ומרהיבה, מרווחת מדליקה ומזמינה, ומעל הכל, זכיתי במתנה נדירה- חברת נפש לכל החיים.

השיפוץ אמנם הסתיים לפני כשנה אך החגיגה עדין נמשכת. תודה רבה וקידה מקרב לב. א.א.

"אני לא אשכח את המפגש הראשון שלי עם שרית. היא משדרת כזו שלוות נפש ועדינות. ברגע שרואים אותה, נרגעים.  הכל יהיה בסדר.

שרית השקיעה בי את מלוא תשומת הלב. הייתה זמינה בכל שניה לשאלות והתייעצויות. היא הכינה עשרות הדמיות עבורי עד שמצאנו את הסידור הנכון.

יש לה רעיונות יצירתיים להפליא ומגוונים . היא גם יודעת לכוון לטעמים שונים. היא תמיד פתוחה לבחון רעיונות שלך, היא זורמת עם זה ומשפרת את הרעיון. 
היא השקיעה בי שעות על גבי שעות בחיפוש רהיטים ותאורה. וכמה יפה זה יצא בסוף וואי וואי. היא פשוט נשמה טובה ותמיד נכונה לעזור. 

אני מודה לך.באהבה" צ.ד.

"המלצה חמה הגעתי למעצבת פנים שרית ספירו בהמלצת מכר המכיר ומוקיר איכות ויופי. פגשתי את שרית והתרשמתי עמוקות מהמקצועיות, רגישות והקשבה לרחשי לבי. שרית בעלת תרבות והשכלה אירופאית, פרפקציוניסטית בכל תהליך העבודה. שרית משקיעה רבות בפרויקט עד לסיום המשביע רצון. שמחתי להכיר אשת מקצועה ברמה גבוהה, הוגנת, מעודנת, רצינית ואדם. ברגשי כבוד והצלחה." ח.ר. 

""שרית, אני רוצה להודות לך על רעיונותיך עצותיך למימוש שינוי דירתי הקטנה והישנה ולקבל תחושה של רווחה וחדשנות. הרבה  תודה."א.פ.